Logotyp

Logo to klucz do sukcesu

Mały znak graficzny jakim jest logo, ma wielkie znaczenie w kreowaniu wizerunku firmy. To coś co zwraca uwagę, przykuwa wzrok, daje się łatwo zapamiętać, określa charakter firmy.

Dlatego zaprojektowanie loga to bardzo ważna kwestia i nie powinna być pomijana w procesie tworzenia wizerunku firmy, jej marki.

Tylko profesjonalnie przygotowane logo, według sztywnych zasad jakie obowiązują w tej kwestii, daje gwarancje, że logo Twojej firmy będzie motorem Twojego sukcesu.

Część osób, które zlecają wykonanie logotypu dla swojej firmy, nie zwraca uwagi na to, komu zleca to ważne zadanie. Te osoby często traktują zaprojektowanie loga dla firmy jak coś mało ważnego, jako dodatek do innych usług, To wielki błąd.

Zleć nam zaprojektowanie loga dla Twojej firmy, a przyczyni się to do Twojego sukcesu.

Podstawowe Logo

Podstawowe logo, to takie które będziesz mógł umieścić na swoich materiałach reklamowych, zarówno na stronie internetowej jak i w materiałach drukowanych.

Otrzymasz je w formie rastrowej, w postaci znaku graficznego bez tła, w formacie przezroczystego PNG.

Logo Standard

Standardowe i w pełni profesjonalne logo wykonamy dla Ciebie w postaci wektorowej, nadającej się do profesjonalnych zastosowań.

Otrzymasz je w kilku postaciach zarówno rastrowej jak i wektorowej.
Tego typu logo można dowolnie skalować bez utraty jakości.

Księga Logo

Wersja logo z księgą to Logo Standard z dodatkową dokumentacją na temat procesu tworzenia logo.

W księdze krok po kroku jest opisany proces tworzenia znaku, wymiary poszczególnych części, opis kolorów. Na podstawie księgi, grafik jest w stanie odtworzyć logo w dowolnym programie do grafiki wektorowej.